הלוואות אקספרס

     
 
 

הלוואות אקספרס

היום לא כולם מגיעים למצב שהם מבוססים כלכלית ויכולים להרשות לעצמם לקנות רכוש, כמו דירה או רכב, שידועים כיקרים, ולא כל אחד יכול לעמוד בהוצאות אלו, במיוחד לא זוג טרי וצעיר ולכן קיימת אפשרות שיכולה לעזור להם והיא לקיחת הלוואות אקספרס. הלוואות אקספרס ניתן לקחת מכל מוסד המציע זו כדוגמת בנקים, וכמובן שגם מקרובי משפחה. קיימים המון סוגי הלוואות אקספרס כל הלוואה ותנאיה שלה.

הלוואות אקספרס יכולות להינתן בכל סכום כמובן שיש לזה גבול, הכל תלוי ביכולת ההחזרה. במיוחד כשהן ניתנות מהבנקים, אף בנק לא ייתן הלוואות אקספרס לאנשים שלא מסוגלים להחזיר, שמשכורת לא נכנסת להם לחשבון בנק מידי חודש בחודשו. ולכן כדי לקחת הלוואה לפעמים צריך להביא ערבים לכך. אנשים שיבטיחו שנחזיר את ההלוואה ואם ייקרה מצב שלא, הם ערבים עלינו וכביכול ההחזר יהיה באחריותם.

הרווח של הבנקים מנתינת הלוואות אקספרס הוא כמובן מהריבית שמשלמים להם הלווים מעבר להלוואה עצמה. משמע בכל חודש בו נחזיר סכום  מסוים מההלוואה שנלקחה נחזיר גם ריבית מסוימת שנקבעת לפי סכום ההלוואה שלקחנו. הלוואות אקספרס ללא ריבית יכולות להינתן אך ורק מקרובי משפחה או חברים טובים שייתנו לנו הלוואה כעזרה וסומכים עלינו שנחזיר את ההלוואה בהקדם.

הלוואות אקספרס עוזרות המון לבצע קניות של רכוש הכרחי. אבל לפעמים הלוואות אקספרס הם נטל שקשה לעמוד בו. כל חודש יורד סכום מסוים מהמשכורת שלנו על הלוואות אקספרס שלקחנו, ולא תמיד נשאר לנו מספיק סכום כסף לשאר ההוצאות החודשיות השוטפות. ולכן המון אנשים שלא יודעים איך לכלכל את עצמם ולבצע את כל חישובי ההוצאות וההכנסות מתסבכים עם הלוואות אקספרס נוספות שאמורות לכסות את ההלוואות  הקודמות, דבר שיוצר המון בעיות ובלאגן. מחסור כלכלי בקרב זוגות יוצר בדרך כלל ריבים רבים, לפעמים הלוואות אקספרס יכולות להציל נישואין. היות וכסף נחוץ מאוד לכולם במיוחד לצעירים.